Redakcja portalu Latarnik Kaliski życzy w tym świątecznym czasie radosnych i rodzinnych świąt! 👨‍👩‍👧‍👦 Spędźcie je bezpiecznie w gronie najbliższych osób w spokoju i zdrowiu, a przede wszystkim pośród gwarnych rozmów oraz uśmiechów, by w kolejny rok wejść z optymizmem i nadzieją! 🎄 Zbierzcie siły, odpocznijcie i razem z nami podtrzymujcie światło Latarnika! Wszystkiego dobrego i góry prezentów - niekoniecznie tych materialnych! 🎅

Blog, który zrodził się z pasji

Szkolny Klub Filmowy, który powstał przy Technikum im. św. Józefa w Kaliszu, nieustannie działa, dzięki czemu jego członkowie mogą rozwijać swoje zainteresowania oraz doskonalić warsztat pracy, zarówno w kwestii kinematografii, jak również w zakresie wizerunku w szeroko pojmowanych mediach.

“Członkowie Klubu dostrzegają oraz doceniają istotną rolę, jaką pełnią media społecznościowe w kreowaniu wizerunku, dlatego też zdecydowaliśmy się stworzyć blog klubowy. Prace nad nim trwały kilka tygodni. Chcemy, aby był on wizytówką naszej działalności” – mówi jego twórczyni Aleksandra Dębowska, uczennica klasy 3 D technikum. Więcej o samym klubie można przeczytać w artykule na jego temat na naszej stronie: https://latarnikkaliski.pl/szkolny-klub-filmowy-kreatywnie-w-sieci.


https://szkolnyklubfilmowy.pl

Źródło: TŚJ

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Latarnik24

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter