Colian nadal we współpracy z Energą MKS Kalisz

Colian przedłużył umowę z Energą MKS Kalisz. Jeden z liderów branży spożywczej, producent oranżady Hellena czy znanych wafli Grześki, będzie współpracował z klubem w sezonie 2021/2022.

Energa MKS Kalisz współpracuje z Grupą Colian od 2017 roku, kiedy to szczypiorniści klubu awansowali do PGNiG Superligi, najwyższej ligi rozgrywkowej piłki ręcznej w Polsce. Od tego czasu partner klubu promuje swoje marki podczas meczów rozgrywanych w Kaliszu, również podczas transmisji w TVP Sport i Polsat Sport. W sezonie 2021/2022 po raz kolejny na kibiców przy wejściu na trybuny będzie czekać słodki poczęstunek od partnera klubu. „Colian od lat wspiera działania Energa MKS Kalisz, bo wszelkie inicjatywy sportowe znajdują w naszych sercach szczególne miejsce. Jestem przekonany, że produkty z portfolio naszej firmy dostarczą zawodnikom sporą dawkę endorfin i przyczynią się kolejnych sukcesów klubu” – powiedział Jan Kolański, Prezes Colian

Colian to prężnie działająca grupa kapitałowa z kaliskim rodowodem. Główna siedziba firmy znajduje się w Opatówku, zaledwie 7 km od Kalisza. Prowadzenie 2 zakładów produkcyjnych w powiecie kaliskim sprawia, że partner klubu jest jednym z największych pracodawców w regionie. W portfolio firmy znajdują się znane marki – Goplana, Solidarność, Jutrzenka, Familijne, Jeżyki i Akuku!, przyprawy Appetita, bakalie Siesta oraz szczególnie popularne w regionie – wafle Grześki i oranżada Hellena. Colian podbija również rynki zagraniczne, produkty Colian dostępne są w Azji, Ameryce Południowej czy na Bliskim Wschodzie.

„Grupa Colian i jej produkty są jednymi z najbardziej popularnych marek promowanych podczas meczów Energi MKS Kalisz. Dziękuję Grupie Colian za podjęcie kolejnej współpracy. Wiemy, że wszystkie branże zmagają się ze skutkami pandemii koronawirusa i prowadzenie biznesu w obecnych czasach jest dużym wyzwaniem. Tym bardziej doceniamy wsparcie, które po raz kolejny otrzymujemy” – powiedział Błażej Wojtyła, Prezes Zarządu klubu.

Fot.: arch.

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze