baner_AK
reklama-SWWS

Czterogwiazdkowa „Informacja Turystyczna” w Kaliszu

Punkt Informacji Turystycznej kaliskiego magistratu otrzymał czterogwiazdkowy certyfikat Polskiego Systemu Informacji Turystycznej. „To najwyższa z możliwych ocen świadczonych przez nas usług” – podkreślają pracownicy IT.

Okazją do wręczenia certyfikatów były Wielkopolskie Obchody Światowego Dnia Turystyki. „Jest nam niezmiernie miło poinformować, że kaliski punkt Informacji Turystycznej, jako jeden z czterech punktów w Wielkopolsce, otrzymał Certyfikat z czterema gwiazdkami” – informują Michalina Bodusz i Paulina Jakubowska, reprezentujące na uroczystości Informację Turystyczną kaliskiego magistratu. Certyfikacja Informacji Turystycznej w Polsce została wprowadzona w 2010 roku. jej celem jest zapewnienie przede wszystkim odpowiedniej jakości obsługi turystów przez pracowników Informacji Turystycznej. Certyfikaty przyznawane są w czterech kategoriach. W zależności od spełnianych kryteriów, punktom informacji turystycznej nadawane są 1, 2, 3 lub 4 gwiazdki. Certyfikacja przyznawana jest co dwa lata.

Podczas gali podsumowano również regionalny etap Konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny – Certyfikat POT. Ekspozycja multimedialna w kaliskim Ratuszu została Laureatem Wielkopolskiego Etapu Regionalnego, a tym samym nasza wystawa dostała nominację do ogólnopolskiego Konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny! Już teraz cieszymy się z tego wyróżnienia i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy.

Źródło: Urząd Miasta Kalisza

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze