Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

„Czyste Powietrze” w Liskowie

W dniu 24.05.2022 r. w godzinach od 7.30 do 15.30 w Urzędzie Gminy w Liskowie odbędzie się Dzień Otwarty Programu „Czyste Powietrze”. Zainteresowani mieszkańcy uzyskają informację na które zadania, można uzyskać dofinansowanie.

Celem programu jest poprawa jakości powietrza oraz zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych poprzez wymianę źródeł ciepła i poprawę efektywności energetycznej budynków mieszkalnych jednorodzinnych. Dla kogo jest ten program?Dla właścicieli lub współwłaścicieli jednorodzinnych budynków mieszkalnych, lub wydzielonych w budynkach jednorodzinnych lokali mieszkalnych z wyodrębnioną księgą wieczystą. W Urzędzie Gminy w Liskowie funkcjonuje Gminny Punkt Konsultacyjno-Informacyjny Programu „Czyste Powietrze”, który zapewnia bezpłatną pomoc w przygotowaniu wniosków o dofinansowanie. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: (62) 76 34 115. Źródło: Gmina Lisków, czystepowietrze.gov 

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze