Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Dawid Jurga doczekał się refundacji!

15 czerwca był dniem przełomowym dla Dawida oraz jego najbliższych. Właśnie tego ranka dowiedzieli się, że Dawid znalazł się w programie refundacyjnym. Około godziny 15:30 w Karpaczu przekazano mu zapas leków przyczynowych na kolejne 28 dni leczenia, ale tym razem za darmo.

Dawid choruje od 7. roku życia, lecz najgorsze pojawiło się w 2019 roku, kiedy to konieczna było wykonanie torakotomii lewego płuca. Szerzej o sytuacji młodego mężczyzny pisaliśmy w artykule.

Jak informuje mama Dawida, emocje tego dnia były ogromne. Ciężko było jej uwierzyć w to co się wydarzyło. Nie zabrakło również podziękowań, które zostały skierowane do wszystkich osób zaangażowanym w pomoc. Od teraz walka z nierównym rywalem jakim jest choroba powinna być łatwiejsza. 

Chcielibyśmy wszystkim bardzo podziękować! To dzięki Wam, wielu cudownym ludziom, Dawid otrzymał 14 miesięcy życia, który pozwoliły dożyć mu refundacji! Dziękujemy za każde wpłaty, udostępnienia wsparcie nas w trudnych chwilach, za te wszystkie akcje dla Dawida – kiermasze ciast, licytacje, zbiórki w szkołach, licytacje obrazów artystów związanych z GALERIĄ 33 w Ostrowie Wielkopolskim, festyny, zbiórki butelek. Nie sposób wymienić wszystkich. Dziękujemy, że Wasze serca, które były z nami przez ten cały trudny czas. Nie wierzyłam, że tylu dobrych ludzi jest z Nami!

Karolina Jurga – mama Dawida

Mama Dawida poinformowała również, że w najbliższych dniach wraz z Fundacją „Oddech Życia” zakończą zbiórkę na stronie Fundacji Siepomaga.pl. Natomiast wszystkie niewylicytowane przedmioty oraz obrazy zostaną przekazane na licytacje dla Jagódki Michalak, która pilnie potrzebuje pomocy. 

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze