DoPIESzczamy pupile, czyli Dzień Psa w Bibliotece

Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Asnyka w Kaliszu wychodzi naprzeciw wszystkim swoim czytelnikom, którzy są jednocześnie miłośnikami czworonogów. Ostatnie zmiany w regulaminie pozwalają pojawić się w placówkach ze zwierzętami, a na 1 lipca przygotowywana jest dodatkowa niespodzianka z okazji Dnia Psa.

Ostatnie zmiany w regulaminie MBP pozwalają na przychodzenie do filii np. z psami. Wszystkie biblioteki zostały wyposażone w miski z wodą, które przydają się szczególnie podczas letnich upałów. Tak się składa, że najczęściej Ci, którzy kochają książki, kochają także zwierzęta! Dlaczego nie połączyć obu pasji i podczas spaceru z pupilem nie odwiedzić biblioteki?” – mówią pracownicy biblioteki. Z okazji Dnia Psa, który przypada 1 lipca, biblioteka „DoPIESzcza pupile”, przygotowując małą przekąskę dla każdego pieska przyprowadzonego przez właściciela. „Drodzy Psiarze i Książkomaniacy! Zapraszamy 1 lipca – na Was czekają książki, a na Waszego pupila – miska wody i coś na ząb.”

 

Źródło: MBP


Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze