Bryłka
Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Dotacja na Program Profilaktyki Rozwiązywania Problemów

Wiceprezydent Kalisza, Mateusz Podsadny, odebrał dotacje z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego. Fundusze zostaną przeznaczone na realizację zadań z zakresu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych dla województwa Wielkopolskiego na lata 2018-2022.

Kwota dotacji wynosząca 77.000,00 zł zostanie przeznaczona na rzecz Klubu Integracji Społecznej. Środki zostaną wydane m.in. na zakup projektora laserowego, tablicy multimedialnej, urządzenia wielofunkcyjnego oraz montaż klimatyzacji w pomieszczeniach. Sprzęty poprawią jakość oraz komfort usług świadczonych w klubie, gdzie prowadzone są indywidualne oraz grupowe konsultacje z osobami uzależnionymi od alkoholu. 

Spotkania odbywają się w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej przy ul. Granicznej 1A w poniedziałki od godziny 15:00 do 17:00 oraz w czwartki w godzinach od 14:00 do 16:00. Osoby potrzebujące wsparcia mogą umówić się na wizytę z terapeutą pod numerem telefonu 506-161-247 od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 – 15:30. 

Źródło: Urząd Miasta Kalisza 

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Starsze
Najnowsze Najczęściej oceniane
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze
sange

A jak się zapatrujecie na to – http://mamterapeute.pl/ ? Myślę, że to sporo konkretów i kierunek, który warto obrać. A jak wy się na to zapatrujecie? Co sugerujecie?

Najnowsze