Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Dzień otwarty na Kampusie Mundurowym AWS

AWS serdecznie zaprasza uczniów szkół ponadpodstawowych wraz z nauczycielami na Dzień Otwarty do Akademii Wymiaru Sprawiedliwości, który odbędzie się 12 kwietnia 2024 r., w godzinach 10:00-13:00 na terenie Kampusu Mundurowego AWS w Kaliszu, ul. Wrocławska 193-195.

Dzień Otwarty to doskonała okazja do poznania Uczelni, oferty edukacyjnej, a także procesu rekrutacji na studia i możliwości rozwoju zawodowego. Podczas wydarzenia pracownicy AWS szczegółowo omówią proces rekrutacji oraz odpowiedzą na wszystkie pytania. Czasem, aby dostać się na wymarzony kierunek, trzeba spełnić dodatkowe wymogi, o czym opowiedzą odwiedzającym pracownicy jednostki.

Uczelnia zapowiada, iż dołoży wszelkich starań, aby zaprezentować się z jak najlepszej strony, przedstawią swoje atuty i wyróżniki, dzięki temu w skondensowanej formie młodzież otrzyma komplet informacji
o dostępnych kierunkach studiów i specjalnościach oraz o organizacji studiów.

Podczas Dnia Otwartego młodzież będzie miała okazję zwiedzić nowoczesną infrastrukturę Kampusu Mundurowego i zapoznać się ze standardami edukacyjnymi obowiązującymi w Uczelni.

Dzień Otwarty będzie także idealną okazją do spotkania się z przedstawicielami Samorządu Studenckiego – dzięki temu przyszli studenci nawiążą nowe znajomości i dowiedzą się o dodatkowych możliwościach rozwijania się na Uczelni, np. w Kołach Naukowych. Na uczniów czeka także nasza kadra dydaktyczna i pracownicy administracyjni. Gdy w październiku rozpoczną się studia, rozpoznanie znajomej osoby i wiedza, w jakim dziale pracuje oraz z jakimi sprawami można się do niej zwrócić, będzie pomocna i ułatwi orientację na Uczelni.

Akademia Wymiaru Sprawiedliwości to jedyna uczelnia w Polsce kształcąca funkcjonariuszy Służby Więziennej oraz wiodąca placówka akademicka przygotowująca także cywilnych specjalistów
w zakresie bezpieczeństwa wewnętrznego i prawa.

Informujemy także, że oprócz indywidualnego udziału w Dniu Otwartym na Kampusie Mundurowym Akademii Wymiaru Sprawiedliwości, istnieje możliwość uczestnictwa grup zorganizowanych.

W takim przypadku AWS prosi o zgłaszanie chęci uczestnictwa do 10.04.2024 r. na adres
e-mail: wiktoria.pliszek@aws.edu.pl lub joanna.krzykacz@aws.edu.pl

 W zgłoszeniu należy podać następujące dane:

  • nazwę i adres placówki organizującej wyjazd;
  • liczbę uczestników;
  • liczbę opiekunów;
  • dane kontaktowe głównego opiekuna grupy.

Informacje na temat wydarzenia dostępne są na stronie aws.edu.pl oraz na profilu facebook AWS. Wszelkie pytania można kierować również na podane powyżej adresy mailowe lub pod numerem
62 766 95 22.

Źródło: AWS

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze