baner_FBAnt
Baner AWS
wszystkie_wiadomosci

e-Rekrutacja do publicznych żłobków w Kaliszu

Od 1 czerwca od godziny 12:00 rozpocznie się proces elektronicznej rekrutacji do żłobków publicznych w Kaliszu.

Rekrutacja dzieci do żłobków odbywa się z zachowaniem poniższych terminów:

  • od 1 czerwca od godziny 12:00 do 15 czerwca do godziny 12:00 – rejestracja wniosków o przyjęcie dziecka do żłobka w systemie elektronicznym oraz złożenie w wybranym żłobku dokumentów przez rodziców/prawnych opiekunów
  • od 16 czerwca do 22 czerwca – weryfikacja wniosków przez dyrektorów żłobków, w tym terminie wszystkie zarejestrowane wnioski będą uczestniczyły w kwalifikacji na miejsca dostępne od 1 września
  • od 24 czerwca – ogłoszenie wyników rekrutacji. Zalogowanie rodzica/prawnego opiekuna do systemu umożliwi sprawdzenie wyników wyłącznie dla własnego dziecka. Oprócz sprawdzania wyników online rodzic będzie mógł udać się osobiście do placówki i tam uzyskać informację o wyniku naboru.

Wniosek, po uprzednim wypełnieniu drogą elektroniczną, trzeba będzie wydrukować i podpisać a następnie, wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie kryteriów wyszczególnionymi w załączniku https://www.bip.kalisz.pl/ogloszenia/zarz/180zarz2020.pdf, złożyć do wybranej placówki.

Więcej informacji na temat naboru oraz kaliskich żłobków znajdziemy pod adresem: https://zlobki-kalisz.nabory.pl/

Źródło: Urząd Miasta Kalisza

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze