Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Innowacyjni dla Wielkopolski – wyniki konkursu

W dniu 25 kwietnia br., w trakcie XLI sesji Sejmiku Województwa Wielkopolskiego odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów i statuetek Laureatom Konkursu o Nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego „i-Wielkopolska – Innowacyjni dla Wielkopolski” edycja 2021.

Celem Konkursu, organizowanego przez Samorząd Województwa od 2007 roku, jest promocja regionalnych przedsiębiorstw stosujących innowacyjne rozwiązania. Nagroda w Konkursie stanowi wyróżnienie dla przedsiębiorstw z Wielkopolski, które stworzyły nowatorskie rozwiązania oraz wdrożyły je w praktyce.

Dyplomy i statuetki z rąk Pani Małgorzaty Waszak-Klepka, Przewodniczącej Sejmiku Województwa Wielkopolskiego oraz Pana Jacka Bogusławskiego, Członka Zarządu Województwa Wielkopolskiego oraz Przewodniczącego Kapituły Konkursu odebrali Laureaci XIV edycji Konkursu:

  • Firma DORA METAL Sp. z o. o. za produkt „Komora do dezynfekcji Ozone Cleaner”
    w kategorii „Inteligentne Specjalizacje dla Wielkopolski” – „Wnętrza przyszłości”
  • Fabryka Maszyn Spożywczych SPOMASZ Pleszew S. A. za produkt „Uniwersalna wyparka do mas karmelarskich cukrowych i bezcukrowych” w kategorii  „Inteligentne Specjalizacje dla Wielkopolski” – „Przemysł jutra”
  • Firma GENXONE S. A. za produkt „NANOBIOME – polskie badania mikrobiomu jelitowego”
    w kategorii „Inteligentne Specjalizacje dla Wielkopolski” – „Nowoczesne technologie medyczne”
  • H. Cegielski – Fabryka Pojazdów Szynowych Sp. z o. o. za projekt „Pojazdy szynowe” w kategorii „H2 Wielkopolska”.

Źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze