baner_AK
baner_AK
baner_FBAnt
baner_GM
reklama-SWWS

Jechał BMW ponad 70 km/h za szybko. Teraz będzie miał wydatki

Wysoki mandat, punkty karne oraz zatrzymane prawa jazdy na okres trzech miesięcy – to konsekwencje, jakie ponieśli kierujący, którzy w weekend w obszarze zabudowanym jechali ponad 100km/h. Funkcjonariusze apelują o rozsądek i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

W weekend, na terenie powiatu ostrowskiego funkcjonariusze ruchu drogowego zatrzymali prawa jazdy dwóm kierowcom, którzy w obszarze zabudowanym przekroczyli dozwoloną prędkość. Jednym z nich był 41-latek. W miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h, kierujący BMW jechał 123km/h. Mężczyzna stracił prawo jazdy, został ukarany mandatem w wysokości 2500 złotych oraz 15 punktami karnymi.

Kolejny kierujący, który stracił uprawnienia do kierowania pojazdami to 32-latek kierujący pojazdem marki Volvo. Mężczyzna przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 53 km/h. 32-latek został ukarany mandatem w wysokości 1500 złotych i 13 punktami karnymi, policjanci zatrzymali też prawo jazdy.

źródło: KPP Ostrów Wlkp., fot.: archiwum

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze