Bryłka
Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

„Jesteśmy z Was dumni” – podsumowanie akcji

Przez ponad trzy tygodnie miała miejsce w Kaliszu zbiórka artykułów, które przekazane zostały funkcjonariuszom Straży Granicznej i Policji oraz żołnierzom Wojska Polskiego. Organizatorzy akcji chcieli w ten sposób podziękować za trud służby na granicy polsko-białoruskiej.

Produkty zbierano w dwóch miejscach w Kaliszu – w V Liceum Ogólnokształcącym oraz w Centrum Organizacji Pozarządowych. Udało się zgromadzić takie produkty jak kawy, herbaty czy słodycze. Do akcji włączyły się także osoby prywatne jak chociażby krwiodawcy. Poza wyżej wymienionymi placówkami, wewnętrzną zbiórkę zorganizowała Szkoła Podstawowa nr 14. 

Oprócz produktów spożywczych, do funkcjonariuszy i żołnierzy trafią także kartki z życzeniami.

Organizatorami akcji byli Przewodniczący Rady Miasta Kalisza Tadeusz Skarżyński oraz radny Klubu Prawa i Sprawiedliwości Artur Kijewski. Dziękują oni za zebrane produkty, które zostały przesłane do Białegostoku. Tam zostaną one rozdzielone na potrzeby jednostek stacjonujących na granicy. 

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze