Kaliska Lewica przed kongresem

Ponad setka członków i sympatyków kaliskiej Lewicy spotkała się w sobotę z szefem wojewódzkich struktur Lewicy, posłem Wiesławem Szczepańskim. Na spotkaniu, prócz bieżącej polityki, omawiano przygotowania do październikowego kongresu Lewicy, na którym wybrane zostaną nowe władze ugrupowania.

Spotkanie zorganizowano na terenie stanicy harcerskiej w Szałem. Wzięli w nim udział członkowie kaliskiej Lewicy oraz liczne grono sympatyków. Szef wojewódzkich struktur partii, poseł Wiesław Szczepański mówił m.in o zbliżającym się kongresie zjednoczeniowym partii, który ma odbyć się w październiku. Kongres ma wyłonić nowe władze ugrupowania na kolejną 4-letnią kadencję.

“Cieszymy się z tak dużej frekwencji i zaangażowania naszych członków i sympatyków” – mówi posłanka Karolina Pawliczak. “Kaliska Lewica rośnie w siłę. Bardzo dziękuję za tak liczne przybycie i przyjęcie zaproszenia, za dobre, konkretne rozmowy, wspaniałą atmosferę i wytyczanie kolejnych, ważnych kierunków działania. Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkich, którym leży na sercu dobro naszego miasta i regionu.”

 

Źródło: Lewica

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Najchętniej czytane

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter