reklama-SWWS
baner_AK
baner_AK
baner_FBAnt
baner_GM

Kaliski park linowy zaprasza

W Kaliszu można sprawdzić się nie tylko na boiskach, kortach tenisowych, pływalniach, ale również na trasach linowych z torami przeszkód, dostosowanymi zarówno dla dzieci, jak i osób starszych. Kaliski park linowy ma niekwestionowany atut – jest rozwieszony w naturalnym środowisku parku miejskiego przy Wale Jana Matejki i zaprasza wszystkich, spragnionych aktywnego wypoczynku.

Obiekt powstał z inicjatywy mieszkańców, zgodnie z wymaganiami bezpieczeństwa podanymi w normach: PN-EN 15567-1, PN-EN 15567-2, PN-EN 15567-1:2015-08 i PN-EN 15567-2:2015-08. Ma w ofercie trasy dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zapewnia niezapomniane wrażenia i jest wspaniałą formą aktywnego spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Uczestnicy zabawy uczą się opanowania, odpowiedzialności, technik utrzymania równowagi oraz przełamują barierę lęku wysokości czy strachu.

Oprócz emocji związanych z pokonywaniem tras w otoczeniu pięknej przyrody, można zrelaksować się w wygodnych hamakach czy skorzystać z trampolin. Dla grup zorganizowanych pracownicy chętnie przygotują ognisko, strzelnicę do strzelania z łuku czy wspinaczkę na wieżę ze skrzynek.

Kluczowy dla obsługi parku jest najwyższy poziom bezpieczeństwa. Dlatego na trasach obowiązuje system asekuracji ciągłej Vert Voltige. Jest on najbardziej nagradzanym na świecie specjalistycznym systemem asekuracyjnym, stworzonym z myślą o parkach linowych, daje 100% bezpieczeństwa! Dzięki niemu uczestnik zabawy nie ma możliwości wypięcia się z liny asekuracyjnej.

Źródło: Urząd Miasta w Kaliszu; Fot.: Facebook parku linowego w Kaliszu

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze