Kaliskie Biennale Sztuki

Galeria Sztuki im. Jana Tarasina, Miasto Kalisz, Wydział Pedagogiczno-Artystyczny w Kaliszu, UAM w Poznaniu oraz Centrum Rysunku i Grafiki im. Tadeusza Kulisiewicza zapraszają do udziału w wydarzeniu "A-Kumulacje 2021, Kaliskiego Biennale Sztuki". To już trzecia edycja tej inicjatywy - obecnie trwa nabór, do ktorego złaszać się można do 1 marca.

Wystawy zostaną zaprezentowane w Galerii Sztuki im. Jana Tarasina i w Centrum Rysunku i Grafiki im. Tadeusza Kulisiewicza między 15 kwietnia a 21 maja. Konkurs skierowany jest do wszystkich artystów i artystek profesjonalnych, mieszkających i tworzących w Polsce lub za granicą, którzy urodzili się w Kaliszu, studiowali lub pracowali w Kaliszu na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu lub są aktualnie mieszkańcami Kalisza.

Do konkursu można zgłosić dwie prace wykonane w dowolnej technice, ewentualnie jeden dyptyk lub jeden tryptyk, powstałe w latach 2019-2021. Przyjmowane będą tak prace w mediach tradycyjnych (malarstwo, grafika, rzeźba, ceramika, fotografia), jak i współczesnych (video art, instalacja, sztuka internetu, dźwięk, performance, etc.)

Konkurs jest organizowany przez Galerię Sztuki im. Jana Tarasina w Kaliszu we współpracy z Miastem Kalisz, Muzeum Okręgowym Ziemi Kaliskiej oraz Wydziałem Pedagogiczno-Artystycznym UAM w Kaliszu.Źródło: WP-A w Kaliszu, UAM w Poznaniu

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Najchętniej czytane

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter