Kaliszanka obchodziła dziś setne urodziny

Setną rocznicę urodzin obchodziła dzisiaj pani Józefa Kujawa. W tym szczególnym dniu jubilatce złożył życzenia wiceprezydent Mateusz Podsadny.

– W imieniu Krystiana Kinastowskiego, Prezydenta Miasta Kalisza składam najserdeczniejsze życzenia – przede wszystkim zdrowia i pogody ducha. Życzę dalszych długich lat życia w tak dobrej kondycji – powiedział wiceprezydent Mateusz Podsadny.

Pani Józefa to rodowita kaliszanka, urodzona 7 września 1922 roku. Lubiła kontakt z ludźmi i przez wiele lat pracowała w sklepie. Jej receptą na długowieczność jest życzliwość i miłość do drugiego człowieka. Wychowała czwórkę dzieci – dwie pary bliźniąt. Ma ośmioro wnucząt i dziewięcioro prawnucząt. Cieszy się serdeczną opieką rodziny.

Dwanaście osób w naszym mieście ma skończone sto lat. W tym roku do tego grona dołączy pięć kolejnych. Najstarsza, pani Jadwiga, ma 105 lat.

Źródło: Urząd Miasta Kalisza

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze