Karolina Pawliczak zawieszona!

Karolina Pawliczak oraz pięcioro innych posłów z klubu Nowej Lewicy zostało zawieszonych przez Włodzimierza Czarzastego.

W rozmowie z portalem Interia.pl Karolina Pawliczak powiedziała: – Są do podjęcia określone decyzje. Brakuje mu większości i zawiesił tych, którzy się z nim nie zgadzają.

Wraz z Pawliczak zawieszeni zostali: Tomasz Trela, Wiesław Szczepański, Wiesła Buża, Jacek Czerniak i Bogusław Wontora. Później podobny los spotkał Sebastiana Wierzbickiego oraz Wincentego Elsnera.

Poseł na Sejm RP Tomasz Trela odnosząc się do tej decyzji napisał na Twitterze: “Strach, panika i przerażenie. Tak właśnie postępuje sojusznik PiS-u, bo metody są rodem z Nowogrodzkiej. Dzisiaj o 12.00 wygra Lewica PiS-owska albo Lewica Demokratyczna. Włodzimierzu Czarzasty, nie chowaj się – stań na ubitej ziemi!”.

Kaliska posłanka skomentowała całą sytuację na Twitterze, określając działania przewodniczącego Nowej Lewicy Włodzimierza Czarzastego mianem “dyktatury”.

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Najchętniej czytane

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter