Kaski dla policyjnych motocyklistów

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Kaliszu chętnie wspiera wszelkie inicjatywy, które policjanci podejmują na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców. Tym razem, Dyrektor Sławomir Chrzanowski przekazał na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Kaliszu insp. Dariusza Bieńka dwa kaski dla policyjnych motocyklistów, którzy w sezonie letnim niemal codziennie pełnią służbę na drogach miasta i powiatu kaliskiego, aby zadbać o bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego.

Komenda Miejska Policji w Kaliszu współpracuje z WORD-em od wielu lat. Obie instytucje współdziałają na rzecz poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego. W tym celu organizowane są działania oraz kampanie społeczne mające na celu podniesienie świadomości wszystkich uczestników ruchu drogowego. Przedstawiciele WORD-u włączają się również w akcje profilaktyczne skierowane zarówno do tych najmłodszych, jak i trochę starszych uczestników ruchu drogowego.

W ramach wieloletniej współpracy WORD wspiera również rzeczowo kaliska komendę, doposażając policjantów w nowoczesny sprzęt. Dziś dyrektor Sławomir Chrzanowski przekazał, na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Kaliszu insp. Dariusza Bieńka dwa kaski dla policyjnych motocyklistów, którzy w ciepłe dni wyjeżdżają na drogi miasta i powiatu kaliskiego, aby dbać o bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego.

 

Źródło: KMP w Kaliszu

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Najchętniej czytane

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter