Baner AWS
Stokado
baner_FBAnt
baner_GM

Kiedy będą ferie zimowe 2024 w Kaliszu?

Ferie zimowe to zawsze bardzo wyczekiwany przez uczniów okres odpoczynku od szkolnych obowiązków. Są doskonałą okazją do relaksu, zabaw i spędzenia czasu z najbliższymi. Zimowe sporty, takie jak narciarstwo czy snowboard, cieszą się wtedy dużą popularnością. Jednak ferie to nie tylko białe szaleństwo – to także chwila na „podładowanie baterii”, czytanie ulubionych książek, oglądanie filmów czy odwiedzanie ciekawych miejsc. Kiedy przypadają ferie zimowe dla naszego regionu w przyszłym roku?

Na kolejny dłuższy i wolny od szkoły czas najkrócej będą musieli poczekać uczniowie ze szkół w województwie dolnośląskim, mazowieckim, opolskim i zachodniopomorskim. Ferie rozpoczną się tam już 15 stycznia. Niemal miesiąc dłużej będzie czekać młodzież z Wielkopolski, Małopolski czy województwa świętokrzyskiego. Wymarzone wyjazdy czy plany na odpoczynek i relaks w mieście trzeba odłożyć aż do 12 lutego. Przyszłoroczne ferie w naszym regionie zaplanowano na okres 12-25 lutego.

Terminy ferii zimowych w roku szkolnym 2023/2024:

 • 15 – 28 stycznia 2024:
  dolnośląskie, mazowieckie, opolskie, zachodniopomorskie
 • 22 stycznia – 4 lutego 2024:
  podlaskie, warmińsko-mazurskie
 • 29 stycznia – 11 lutego 2024:
  lubelskie, łódzkie, podkarpackie, pomorskie, śląskie
 • 12 – 25 lutego 2024:
  kujawsko-pomorskie, lubuskie, małopolskie, świętokrzyskie, wielkopolskie

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze