Baner AWS
Stokado
baner_FBAnt
baner_GM

KKS Kalisz zorganizował Bal Sportowca

Kaliski klub wyszedł z nową inicjatywą jaką jest organizacja Balu Sportowca, który inauguruje działalność klubowego klubu biznesu. W minioną sobotę w restauracji Podjadek w Górznie koło Ostrowa bawili się piłkarze, sztab, działacze oraz sponsorzy „Dumy Kalisza”.

Klub Biznesu ma wzmocnić relacje z już obecnymi partnerami Dumy Kalisza i oczywiście przyciągnąć nowych. Chcemy pomóc budować realną przewagę konkurencyjną na rynku dla przedsiębiorstw, które współpracują z Trójkolorowymi. – zapowiedziała Ilona Juskowiak, rzeczniczka KKS-u Kalisz.


Podczas balu odbyły się liczne licytacje, loteria fantowa a dochód z niej zostanie przeznaczony na dalszy rozwój klubu. Po części oficjalnej, przy muzyce goście bawili się do samego rana. Całość zwieńczył prezentacja kulinarna i pokaz sztucznych ogni.

Wśród gości obecni byli m.in Marcin Antczak – właściciel klubu, Prezes Wielkopolskich Partnerskich Klubów Biznesu – Bartłomiej Krukowski, Maciej i Daria Duda – właściciele Podjadka, przedstawiciele firmy G-Pro i Dangraf, przedstawiciele firmy EKO-Naj oraz Fundacja Vanessy Power

Zdjęcia: KKS Kalisz

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze