Baner AWS
Stokado
baner_FBAnt
baner_GM

Powstało Koło Naukowe Praw Człowieka AWS

20 grudnia w Kampusie Mundurowym Akademii Wymiaru Sprawiedliwości miało miejsce inauguracyjne spotkanie nowo utworzonego Koła Naukowego Praw Człowieka.

Wydarzenie to zgromadziło liczną grupę studentów, pragnących pogłębiać swoją wiedzę oraz rozwijać swoje kompetencje i pasje badawcze. W spotkaniu uczestniczył również Prorektor ds. kształcenia i doskonalenia zawodowego funkcjonariuszy płk dr Mariusz Kuryłowicz, który wyraził swoje poparcie dla nowo powstałego koła i podkreślił jego znaczenie dla rozwijania świadomości praw człowieka wśród studentów.

Opiekunem Koła Naukowego jest dr Adrian Pachciarz – Kierownik Katedry Prawa Penitencjarnego i Praw Człowieka w Instytucie Nauk Prawnych AWS.

Koło Naukowe Praw Człowieka zamierza stać się miejscem aktywnej dyskusji, wymiany myśli i współpracy w dziedzinie praw człowieka. Jego członkowie planują angażować się w różnorodne inicjatywy mające na celu popularyzację wiedzy z zakresu praw człowieka w społeczności akademickiej i społecznej.

AWS zaprasza do śledzenia działań Koła Naukowego oraz udziału w przyszłych wydarzeniach organizowanych przez tę dynamiczną grupę entuzjastów praw człowieka.

Źródło: Akademia Wymiaru Sprawiedliwości

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Starsze
Najnowsze Najczęściej oceniane
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze
Halina

Ciekawa inicjatywa, gratuluję! Jakie są plany KNPC AWS na 2024 rok (projekty badawcze, konferencje naukowe)?

Najnowsze