baner_FBAnt
Baner AWS
wszystkie_wiadomosci

Straż Miejska wzięła udział w Konferencji Naukowej

W dniach 22-23.11.2022 roku, w Kaliszu funkcjonariuszki Straży Miejskiej Kalisza wzięły udział w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej. Pod tytułem ,,Prakseologia współdziałania podmiotów odpowiedzialnych za bezpieczeństwo w sytuacjach kryzysowych”.

 Organizatorem konferencji był Instytut Nauk o Bezpieczeństwie wraz z Wydziałem Nauk Społecznych Akademii Kaliskiej im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego.

     W ramach swoich kompetencji Straż Miejska Kalisza w pierwszym dniu Konferencji wystawiła stanowisko promocyjne SM. Podczas którego informowała zaproszonych uczestników i gości na temat specyfiki pracy SM oraz kwestii dotyczących podejmowania interwencji związanych z ochroną środowiska na terenie naszego miasta. W drugim dniu konferencji strażniczka wzięła udział w panelu dyskusyjnym. Wygłosiła referat dotyczący działań i współpracy Straży Miejskiej Kalisza z podmiotami odpowiedzialnymi za bezpieczeństwo ekologiczne. Na uwagę zasługuje również fakt, że Straż Miejska Kalisza była członkiem Komitetu Naukowego tejże konferencji.

źródło: Straż Miejska w Kaliszu

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze