Baner AWS
Stokado
baner_FBAnt
baner_GM

Mistrzostwa Rad Osiedlowych w strzelaniu z broni pneumatycznej coraz bliżej

Członkowie rad osiedlowych, podobnie jak w zeszłym roku, zmierzą się w strzelaniu z broni pneumatycznej. W 2022 roku najlepszy indywidualnie był Izydor Bełzowski z Rady Osiedla Czaszki, a zespołowo drużyna Rady Osiedla Rogatka. Kto wygra tym razem?

Zawody będą się odbywać 9 grudnia na strzelnicy Klubu Strzelectwa Sportowego LOK Bursztyn przy ul. Rzemieślniczej 6. Początek zmagań zaplanowano na godzinę 9:00. W imprezie udział mogą brać tylko członkowie rad, a zapisy już trwają i by wziąć udział można skontaktować się z organizatorami pod numerem: 730 877 488 lub 881 070 889. W mistrzostwach można startować w drużynach złożonych z trzech osób lub indywidualnie. Więcej informacji o klubie strzeleckim i samych zawodach można znaleźć na stronie: LINK. Zachęcamy również do obejrzenia materiału filmowego, jak wyglądały grudniowe wydarzenia rad osiedlowych w 2022 roku:

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Starsze
Najnowsze Najczęściej oceniane
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze
katen

Mówi Wam to coś – https://www.shootingcracow.com/swd-dragunow-legenda-wsrod-broni-wyborowej/ ? Rozumiem, że  karabin wyborowy SWD Dragunow wymaga pozwolenia, tak? To nie jest coś, co można tak sobie posiadać?

Najnowsze