reklama-SWWS
baner_AK
pekao_firmowe_012023_1200x200_

Młodzieżowi Radni zapraszają do znanych i mniej znanych miejsc w Kaliszu!

Młodzieżowa Rada Miasta Kalisza wraz ze Szkolnym Klubem Filmowym przygotowała cykl materiałów na temat miejsc, w których lubią spędzać swój wolny czas. Filmy mają w założeniu zachęcać młodzież do odkrywania swojego miasta na nowo i przedstawiać im ciekawe opcje spędzenia ostatnich dni wakacji.

Cykl miał swoją premierę w niedzielę (15.08) i rozpoczął się filmem z Przystani Kalisz. Następne miejsca, z których będą pojawiały się nagrania pozostają tajemnicą, jednak wiadomo, że młodzieżowa rada będzie odkrywała karty co niedzielę i wtedy należy spodziewać się nowych premier. Z informacji jakie pozyskaliśmy od MRM wynika, że ilość materiałów jest wystarczająca, aby były one publikowane jeszcze nie tylko w sierpniu, ale również we wrześniu.

Założeniem projektu jest przedstawienie mieszkańcom miejsc w Kaliszu, które są znane, ale nieoczywiste. Kaliszanie bardzo często nie są świadomi tego, jakie atrakcje czekają na nich w ich małej ojczyźnie. Na ten problem odpowiada właśnie seria filmów. Jednocześnie całość jest zachowana w luźnej koncepcji, która nie narzuca specjalnie wysublimowanego języka, a zamysłem jest, aby przekaz filmu trafił do jak najszerszej grupy odbiorców.

Młodzieżowa Rada Miasta przez cały czas publikowania nagrań będzie nagradzała swoich widzów. Dla osób, które na swoim facebookowym czy instagramowym profilu opublikują zdjęcie z miejsca, w którym najbardziej lubią spędzać swój wolny czas i oznaczą MRM oraz post hasztagiem #MRMKalisz mają szansę wygrać atrakcyjne nagrody, które rozdaje organizator.

Od strony technicznej nakręceniem oraz montażem filmów zajęli się uczniowie Technikum im. św. Józefa, którzy zrzeszeni są w Szkolnym Klubie Filmowym i realizują swoje pasje w sposób niezwykle profesjonalny. Wcześniej przygotowywali nagrania m. in. z eventu esportowego Kalisz Pro League, które jakością nie odbiegały od produkcji zawodowców.

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze