Bryłka
Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

„MOJA PRZYGODA W MUZEUM” – Spotkania Artystyczne dla Dzieci i Młodzieży

Muzeum Historii Przemysłu w Opatówku po raz kolejny przystąpiło do wspólorganizacji konkursu pod nazwą XLIII Międzynarodowe Spotkania Artystyczne dla Dzieci i Młodzieży „MOJA PRZYGODA W MUZEUM”.

Pracownicy muzeum zapraszają do wzięcia udziału w konkursie dzieci i młodzież w wieku od 5 do 18 lat oraz osoby z niepełnosprawnością intelektualną do 25 roku życia zarówno z Polski jak i z zagranicy. Celem konkursu jest rozwijanie umiejętności plastycznych dzieci i młodzieży oraz pogłębianie wiedzy o muzeach. Najlepsze prace w poszczególnych kategoriach zostaną nagrodzone, natomiast wszystkie prace zgromadzone w Muzeum Historii Przemysłu w Opatówku zostaną przekazane do udziału w kolejnym etapie jaki będzie miał miejsce w Muzeum Okręgowym w Toruniu. Szczegółowe informacje o konkursie i regulamin można znaleźć na stronie kaliskiego starostwa oraz na stronie internetowej i facebooku Muzeum Historii Przemysłu w Opatówku. Termin składania prac upływa 16 maja. W przypadku pytań można kontaktować się telefonicznie z sekretariatem muzeum: 62-76-18-626. 

Źródło: Starostwo Powiatowe

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze