Bryłka
Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

„Mycie okien u Seniora” – projekt UM Kalisza

Bezpieczeństwo seniorów jest tematem bardzo aktualnym i coraz szerzej poruszanym. Miasto Kalisz zaprasza do złożenia oferty na realizację projektu „Mycie okien u Seniora”, który ma na celu zwiększenie poziomu poczucia bezpieczeństwa osobistego seniorów w ich miejscu zamieszkania.

Program kierowany jest do emerytów w wieku powyżej 75 lat, zamieszkałych na terenie Miasta Kalisza, samotnie prowadzących gospodarstwo domowe lub zamieszkujących z drugą osobą, która jest niepełnosprawna, długotrwale chora, niesamodzielna lub spełnia kryteria wiekowe. Usługa może być wykonana tylko jeden raz w okresie realizacji projektu i obejmuje umycie szyby z obu stron, ram okiennych i parapetów.

W ramach usługi nie będą zdejmowane firany, zasłony, rolety ani żaluzje. Udział seniorów w projekcie jest bezpłatny. Wykonawca zadania nie może pobierać żadnych opłat za usługę, w tym za dojazd do miejsca zamieszkania seniora. Wykonawca zapewnia środki czystości niezbędne do umycia szyb, ram okiennych i parapetów, a także zapewnia przenośny sprzęt gwarantujący prawidłowe i bezpieczne wykonanie usługi. Realizator zapewnia kadrę dysponującą odpowiednimi kwalifikacjami oraz badaniami umożliwiającymi prace na wysokościach.

Oferty należy złożyć do dnia 29 marca 2022r. do godziny 10.00 – osobiście w Urzędzie Miasta Kalisza w Wydziale Spraw Społecznych i Mieszkaniowych ul. Kościuszki 1a, wejście B Biuro Obsługi Interesanta – okienko 24.

Źródło: UM Kalisza

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze