Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Najnowsza wizualizacja starego „Delfina”

Temat pływalni na osiedlu Dobrzec jest wszystkim dobrze znany. Mieszkańcy w głosowaniu wybrali stonowany kolor elewacji. Po sugestiach kaliszan zdecydowano, by ożywić ją elementami drewnianymi.

Prezydent Krystian Kinastowski zapowiada, że niedługo mieszkańcy będą mogli wybrać kolorystykę wnętrz nowego obiektu. Prawdopodobnie tak jak ostatnio głosować będzie można na stronie FB Krystian Kinastowski – Prezydent Kalisza, wpisując w komentarzu numer przypisany do danej propozycji. 

Kompleks wybudowany zostanie na obszarze blisko 4,5 tys. m2, a sam budynek będzie miał powierzchnię około 1800 m2. Przy obiekcie znajdzie się również parking i wodny plac zabaw. Umowa na realizację inwestycji w formule zaprojektuj i wybuduj została podpisana 1 grudnia 2021 roku z generalnym wykonawcą Firmą Budowlaną Marek Antczak. Od tego momentu trwały intensywne prace nad dokumentacją projektową a także prace związane z rozbiórką starego obiektu. Prace rozbiórkowe zostały już zakończone. Aktualnie trwa kolejny etap, czyli prace budowlane. 

Więcej informacji nt. wyboru elewacji

Źródło: Krystian Kinastowski – Prezydent Kalisza

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze