reklama-SWWS
baner_AK
pekao_firmowe_012023_1200x200_

Nielegalne towary w policyjnym depozycie

Kaliscy funkcjonariusze zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej, regularnie monitorują obiekty handlowe pod kątem nielegalnych towarów. Podczas ostatniej akcji zabezpieczyli podrabiane produkty o wartości blisko 60 tysięcy złotych.

8 lutego 2022 roku funkcjonariusze Wydziału do walki z Przestępczością Zorganizowaną skontrolowali jeden ze sklepów na obszarze powiatu kaliskiego. Podczas przeszukań odkryto, że w obiekcie sprzedawana jest podrabiana odzież oraz galanteria oznakowana logotypami znanych marek. Szacunkowa wartość towaru to ponad 60 tysięcy złotych.

Produkty te nie trafią już do klientów. 48-letnia właścicielka poniesie odpowiedzialność za popełnione przestępstwo. Zgodnie z art. 305 Ustawy o prawie własności przemysłowej, za popełniony czyn grozi jej kara grzywny, ograniczenia lub pozbawienia wolności do lat 2.

Źródło: Komenda Miejska Policji w Kaliszu

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze