baner_AK
baner_AK
baner_FBAnt
baner_GM
reklama-SWWS

Odkryj Kalisz na nowo w grze miejskiej

„Kaliski Game Over” pozwoli Ci odkryć tajemnice miejsc, które mijasz na co dzień. Uczestnicy gry miejskiej będą podążać za wskazówkami, aż dotrą do Technikum im. św. Józefa w Kaliszu, gdzie będzie czekał na nich grill oraz upominki. Inicjatorzy wydarzenia zachęcają wszystkich do spędzenia aktywnie dnia i poznania historii Kalisza z innej strony.

Gra będzie przypominała podchody. Zadaniem uczestników będzie wykonywanie wyzwań oraz rozwiązywanie zagadek. Rozgrywka rozpocznie się przy ratuszu, a kolejne punkty będą rozsiane w okolicy centrum miasta. Cała gra będzie punktowana, a najlepsi otrzymają mały upominek, który organizatorzy przekażą podczas grilla na terenie Technikum im. św. Józefa. Po za samym grillem na koniec będzie również możliwość zagrania w różne planszówki, czy po prostu wspólnego spędzania czasu i poznania nowych ludzi.

Pewnie nie każdy chce wziąć udział w grze, ale chętnie spędziłby czas ze znajomymi. Postanowiliśmy umożliwić wszystkim chętnym spędzenie wspólnego czasu w te ostatnie ciepłe dni. Teren Technikum im. św. Józefa to według nas idealne miejsce na takie aktywności. Nie każdy wie jak wiele zalet ma położenie placówki. Jest to mniej ruchliwe miejsce, gdzie przy nowej altanie jest również specjalne miejsce przeznaczone na grilla. – powiedziała jedna z inicjatorek wydarzenia Bogumiła Owczarek.

Organizatorzy nie wykluczają organizacji kolejnej edycji wydarzenia.

Naszym marzeniem jest, aby wydarzenie na stałe wpisało się w historię naszego miasta. Jednak to wszystko zależy od tego, czy mieszkańcy Kalisza faktycznie będą chcieli wziąć w nim udział i dać nam szansę się „pokazać”. Mamy jeszcze wiele do zaoferowania! – powiedziała jedna z inicjatorek wydarzenia Bogumiła Owczarek.

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze