Bryłka
Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS
Mentzen

Odwołane Piwo z Mentzenem w Poznaniu

Popularna seria spotkań z politykiem Konfederacji stanęła pod znakiem zapytania w Poznaniu. Lokal, w którym miało się odbyć wydarzenie, odmówił użyczenia miejsca ze względu na poglądy polityka.

Do całej sprawy odniósł się Sławomir Mentzen publikując wpis na swoim koncie na portalu Facebook:

W najbliższą sobotę miałem być na Piwo z Mentzenem w Poznaniu. Niestety przed chwilą otrzymaliśmy informację, że Nocny Targ Towarzyski, w którym impreza miała się odbyć, odmawia wykonania naszej umowy i udostępnieniu nam miejsca, ponieważ mam prawicowe poglądy. To już drugi taki przypadek w Poznaniu w ostatnich dwóch miesiącach, po Uniwersytecie Ekonomicznym. Co ciekawe w innym miastach nie mam takich problemów, ludzie poza Poznaniem zachowują się mniej parszywie.

– fragment wpisu z portalu Facebook

We wrześniu zeszłego roku spotkanie z cyklu „Piwo z Mentzenem” miało odbyć się w Kaliszu. Ze względu na brak odpowiedniej sali zostało ono także odwołane. Szerzej o tej sprawie pisaliśmy TUTAJ.

Wówczas padła też zapowiedź, że odwołane wówczas wydarzenie miało zostać przeniesione na 2022 rok.  Przedstawiony harmonogram spotkań na ten rok nie przewiduje jednak wizyty w naszym mieście. 

Sławomir Mentzen jest doradcą podatkowym i przedsiębiorcą oraz prezesem Kongresu Polskiego Biznesu. Politycznie związany jest z Konfederacją. 

Źródło: Facebook Sławomir Mentzen 

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze