Oświeć Latarnika swoim reportażem

Reportaż to jeden z trudniejszych gatunków – teraz jest możliwość by podjąć wyzwanie i zabłysnąć swoją pracą w ramach naszego portalu. Interesujesz się lokalnymi tematami i masz pomysł na nieszablonowe podejście do któregoś z nich? Jesteś przy tym uczniem szkoły średniej lub tegorocznym absolwentem? Nasz konkurs jest skrojony właśnie dla Ciebie!

Redakcja Latarnika Kaliskiego organizuje konkurs na najlepszy reportaż, który ma dotyczyć właśnie aspektów bliskich kaliszanom. Wspomniany gatunek uznawany jest za jeden z trudniejszych – wymaga wielu wysiłków przy gromadzeniu materiałów, ale daje też sporo satysfakcji. Konkurs jest skierowany do uczniów oraz tegorocznych absolwentów szkół średnich z terenu miasta oraz powiatu kaliskiego. Zadaniem uczestników jest przygotowanie reportażu, którego długość musi wynieść minimum 8 tysięcy znaków bez spacji. Do konkursu można zgłaszać wyłącznie reportaże wcześniej niepublikowane. Wszystkie artykuły można przesyłać na adres: redakcja@latarnikkaliski.pl do 20 czerwca włącznie, a w tytule należy umieścić „Konkurs reportaży – oświeć nas swoim reportażem”. Co bardzo ważne: KONIECZNIE przed wysłaniem pracy zapoznaj się z REGULAMINEM konkursu.

Reportaże zostaną poddane ocenie jury, w którego skład wejdą osoby wybrane przez organizatora pod przewodnictwem redaktora naczelnego portalu – Krzysztofa Łużyńskiego. Ze wszystkich prac zostanie wyłonione ścisłe grono trzech laureatów, którzy zostaną zaproszeni na konkursowe rozmowy, dotyczące samego reportażu oraz bieżących spraw związanych z Kaliszem oraz okolicą. Główną nagrodą konkursu są płatne wakacyjne praktyki na okres czterech tygodni w lipcu, sierpniu lub na przełomie tych miesięcy. Umowa o praktykach zostanie podpisana na kwotę 2000 zł brutto, a wyniki konkursu zostaną ogłoszone najpóźniej 27 czerwca na portalu oraz wszystkich podległych stronach w mediach społecznościowych. Więcej informacji o szczegółach konkursu można znaleźć w pełnym regulaminie na stronie: www.latarnikkaliski.pl/oswiec-nas-swoim-reportazem. „Oświeć nas swoim reportażem” i dołącz do członków redakcji na płatnych praktykach!

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Najchętniej czytane

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter