baner_FBAnt
Stokado
Baner AWS
baner_apka_2

Patrycja Molczanow i Misiek Koterski charytatywnie w Kaliszu

3 września w Kaliszu odbędzie się trzecia edycja charytatywnej imprezy „Charity Ride With The Stars” organizowana przez fundację Pomaganie Jest Trendy we współpracy z Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego oraz pod patronatem Starosty kaliskiego. Pierwszy weekend roku szkolnego to doskonała okazja do powakacyjnych spotkań, dlatego organizatorzy zadbali o multum atrakcji.

Ta pełna emocji impreza odbędzie się na terenie WORD przy ulicy Braci Niemojowskich 3, a w jej ramach odwiedzający będą mogli skorzystać z licznych atrakcji, takich jak loty helikopterem nad Kaliszem, wariacje mercedesem na torze poślizgowym, czy liczne symulatory motoryzacyjne, dzięki którym na własnej skórze i w bezpiecznych warunkach będzie można przeżyć dachowanie, zderzenie czy pożar. Mnóstwo atrakcji przewidziano również dla najmłodszych, prócz dmuchańców, malowania buziek, tatuaży i licznych animacji, będzie można spotkać się z Elzą, Duszkiem BABU czy popłynąć w rejs z marynarzem.

Muzycznie imprezę uzupełnią występy DJ Adamsa oraz DJ Radeckyego, a także nepalskiego rapera Su Shi, który przed kaliską publicznością wystąpi z premierą najnowszego singla.

Główną atrakcją imprezy będzie bez wątpienia turniej, w którym Kaliszanie (zgłaszać można się jeszcze do 28.08, wysyłając imię, nazwisko, kontakt oraz zdjęcie na: kontakt@duszekbabu.plrywalizować będą ze sobą w grupach, kierowanych przez Kamilę Łapę oraz Emilkę Kostyk z popularnego w internecie Teamu X oraz turniej główny, w którym o tytuł mistrza imprezy na rywalizować będą ze sobą na placu manewrowym słynny aktor Misiek Koterski oraz popularna influencerka Patrycja Mołczanow.

W trakcie imprezy będzie również można z ratownikami i lekarzami kaliskiego szpitala nauczyć się pomocy przedmedycznej oraz bezpłatnie wykonać badania, a na jej zakończenie Kaliszanie podejmą się próby bicia polskiego rekordu Guinessa w ilości osób tańczących jednocześnie popularny na tik toku taniec BABU Dance – w biciu rekordu udział może wziąć każdy, a tańca bezpłatnie nauczyć się można jeszcze 29 sierpnia o 17:50 w Studio Kreacji Ruchu Arlety Piotrowskiej przy ulicy Fabrycznej 16a w Kaliszu.

Wstęp na imprezę jest bezpłatny, organizatorzy proszą aby przynieść jednak w miarę możliwości reklamówkę odzieży używanej, która następnie zostanie odkupiona, a pieniądze w całości trafią na konto chorej na SMA Jagódki Michalak. Do nielimitowanego korzystania z atrakcji (miasteczko dzieci, miasteczko motoryzacyjne …) imprezy niezbędny będzie bilecik wydawany w stoisku fundacji przy wejściu na teren imprezy w zamian za zakup dowolnego produktu fundacji, z którego zyski pozwolą na pomoc dzieciom i matkom z oddziałów neonatologii w szpitalach z regionu. Posiadanie biletu to nie tylko możliwość korzystania z wielu atrakcji, z których korzystanie w komercyjnych warunków jest kosztowne, ale również możliwość korzystania z darmowych przekąsek oraz wzięcie udziału w konkursie, w którym każdy bilet wygrywa, a wygrać będzie można m.in.: rower elektryczny Less.Bike, sportową odzież, sprzęt komputerowy, rękawice z podpisem Dariusza Michalczewskiego, pozłacane monety, kasety magnetofonowe wydane w limitowanej ilości z udziałem polskich i amerykańskich raperów, vouchery na kolacje w kaliskich restauracjach i wiele innych wartościowych nagród. Kolejne losowania odbywać będą się w trakcie imprezy co 20 minut. Każdy kto dodatkowo zainstaluje aplikację fundacji BABUappka na swój telefon, będzie mógł tego dnia zebrać niecodzienną liczbę monet, którą wymienić będzie mógł na akcesoria komputerowe oraz inne nagrody.

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze