Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Pewne zwycięstwo rezerw KKS-u

Pewne zwycięstwo podopiecznych Grzegorza Kalka w meczu 9. kolejki wielkopolskiej ARBUD IV ligi. KKS Kalisz II pokonał na Stadionie Miejskim przy ul. Wał Matejki 2, Polonię Kępno 3:0.

W pierwszej połowie wynik w meczu otworzył Jakub Kieliba, natomiast po przerwie, dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Wiktor Walczak.

9. kolejka sezonu 2021/2022 wielkopolskiej ARTBUD IV ligi, 26.09.2021, godz. 11:00, Stadion Miejski przy ul. Wał Matejki 2 w Kaliszu
KKS Kalisz II – Polonia Kępno 3:0 (1:0)
1:0 Jakub Kieliba 26. min, 2:0 Wiktor Walczak 64. min, 3:0 Wiktor Walczak 78. min.

KKS Kalisz II: Szymon Czajor (87. min Tomasz Trzęsała) – Bartosz Waleńcik (61. min Krzysztof Idźczak), Jakub Kieliba (86. min Adam Zadka), Bartosz Gęsior, Kacper Dudek, Wiktor Walczak, Karol Smajdor, Maurycy Przybył, Wiktor Smoliński, Kamil Koczy, Jakub Zachara.

Polonia Kępno: Mateusz Kierzek – Mikołaj Kubacha, Kacper Skupień, Bernard Fai Ndukong, Jakub Górecki, Filip Latusek, Wojciech Drygas (71. min Dawid Stempin), Borys Wawrzyniak, Dawid Rachel (84. min Mateusz Gola), Remigiusz Hojka, Paweł Barczak.

Żółte kartki: Kacper Dudek, Wiktor Smoliński, Krzysztof Idźczak (KKS) i Kacper Skupień, Borys Wawrzyniak (Polonia).

Źródło: KKS Kalisz

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!