Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

„Plenerowa Impreza Rodzinna” z Bread of Life oraz CKiS

W sobotę 21 maja na terenie przy Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu odbędzie się „Plenerowa Impreza Rodzinna”. Jej organizatorami są Fundacja Bread of Life oraz CKiS. Festyn dedykowany jest Jagódce Michalak, zmagającej się z SMA. Początek wydarzenia o godz. 12.00.

Z myślą o połączeniu przyjemnego z pożytecznym, organizatorzy zadbali o bogaty i różnorodny program. Będą to z pewnością miłe niespodzianki, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Na przybywających czekać mają m.in. stoiska z biżuterią, dzierganymi maskotkami, naturalnymi kosmetykami, świecami zapachowymi, rękodziełem artystycznym, ceramiką, kwiatami, artykułami dekoracyjnymi i wieloma innymi oryginalnymi wyrobami. Nie zabraknie również degustacji, a o podniebienia smakoszy zadba Koło Gospodyń Wiejskich z Cekowa. Podczas imprezy będzie można zakupić watę cukrową, pop corn oraz andruty.

Atrakcje dla dzieci, zorganizowało niezawodne Uciechowo Kalisz, które przygotowało pokazy leśnych ludków. Planowane są również pokazy mini samochodzików. Jagódce Michalak, zadedykowane zostanie specjalne stoisko z ciastami i słodyczami. Dla dziewczynki, zmagającej się z SMA, zbierane będą fundusze podczas wielu, zaplanowanych na ten dzień licytacji. Akcję po raz kolejny wesprze Miasto Kalisz. Tym razem, na licytację trafi podarowany przez samorząd obraz.

Sobotnie popołudnie umilą występy artystyczne. Wśród atrakcji m.in.: pokazy taneczne formacji Sieraszewski Dance Studio, pokazy mody casualowej Dominiak Design oraz koncerty: Modest Project, Nalepa Project oraz Gangsters Rock. Gwiazdą wydarzenia będzie Ornette, który zaprezentuje klasykę polskiego rocka oraz program autorski. Więcej informacji: https://www.siepomaga.pl/jagoda-sma

Źródło: Urząd Miasta Kalisza

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze