Bryłka
Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Pół miliona złotych za działania proekologiczne i prokulturowe

Samorząd Województwa Wielkopolskiego zaprasza do uczestnictwa w XXIII edycji konkursu „Działania proekologiczne i prokulturowe w ramach strategii rozwoju województwa wielkopolskiego”.

Konkurs obejmuje projekty w dwóch kategoriach:

  • Kategoria I – projekty dotyczące lokalnego oddziaływania w zakresie działalności proekologicznej, która promuje zrównoważonych rozwój w takich dziedzinach jak chociażby ochrona powierzchni ziemi, ochrona wód, ochrona powietrza, gospodarka odpadami, ochrona i kształtowanie przyrody, edukacja ekologiczna.
  • Kategoria II – projekty dotyczące lokalnego oddziaływania w zakresie działalności prokulturowej o znaczeniu historycznym, kulturowym, nawiązującym do tradycji. 

W konkursie wziąć mogą udział jednostki samorządu terytorialnego w postaci gmin wiejskich, gmin miejskich (z wyłączeniem miast na prawach powiatu), gmin miejsko-wiejskich, powiatów (z wyłączeniem miast na prawach powiatu). Jest on także przeznaczony dla organizacji, również użytku publicznego, podmiotów gospodarczych zarejestrowanych na obszarze województwa wielkopolskiego oraz podległym wyżej wymienionym jednostkom samorządu terytorialnego (jednostki i zakłady budżetowe oraz jednostki pomocnicze gminy).

Szczegóły dostępne na stronie internetowej.

Źródło: Wielkopolski Urząd Wojewódzki

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze