Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Policja poszukuje świadków zdarzenia

Policjanci z Referatu ds Wykroczeń ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło 13 lutego br. na terenie Kalisza. Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu szczegółowych okoliczności zdarzenia, proszone są o kontakt.

Do zdarzenia doszło około godz. 12:30 na skrzyżowaniu ul. Śródmiejskiej i Narutowicza w Kaliszu. Z ustaleń policjantów wynika, że w zdarzeniu uczestniczył mężczyzna kierujący pojazdem marki Ford Focus koloru czerwonego oraz piesza. Wersje uczestników tego zdarzenia są całkowicie rozbieżne.

W związku z prowadzonymi czynnościami wyjaśniającymi w tej sprawie, które mają na celu ustalenie faktycznego przebiegu zdarzenia, prosimy o kontakt osoby, które były naocznymi świadkami kolizji. O pomoc prosimy również osoby, których pojazdy wyposażone są w rejestratory jazdy, których nagranie mogłoby przyczynić się do ustalenia faktycznego sprawcy wykroczenia.

Wszystkie istotne dla sprawy informacje można przekazywać prowadzącej postępowanie asp. Katarzynie Walczak tel. 47 77 514 75 lub 47 77 51 460 (Sekretariat Wydziału Prewencji i Profilaktyki Społecznej).

Informacje można również przesyłać na adres: rzecznik.kalisz@po.policja.gov.pl

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze