baner_AK
reklama-SWWS

Ponad pół wieku pracy na rzecz kaliskiej oświaty

Wiceprezydent Grzegorz Kulawinek oraz Marcin Cieloszyk, sekretarz Miasta Kalisza, podziękowali dziś za wieloletnią pracę pani Helenie Marii Kubiak, która przechodzi na emeryturę.

Przez ponad 50 lat pani Helena pracowała w jednostkach samorządowych. Zajmowała się sprawami związanymi z planowaniem i nadzorem nad realizacją budżetu.

Początkowo była pracownikiem Wydziału Oświaty Prezydium Miejskiej Rady Narodowej w Kaliszu, następnie Kuratorium Oświaty. W 1996 roku pani Helena zasiliła szeregi Wydziału Oświaty Urzędu Miejskiego w Kaliszu. Do dziś pozostaje cenionym pracownikiem Wydziału Edukacji, służąc swoją wiedzą i doświadczeniem. Zawsze życzliwa, sumienna, ciesząca się uznaniem wśród współpracowników i przełożonych.

Dziś pani Helena Maria Kubiak kończy pracę i przechodzi na emeryturę. Spotkanie z sekretarzem Miasta było okazją do wspomnień, refleksji i rozmowy o edukacji w Kaliszu.

Źródło: Urząd Miasta Kalisza

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze