baner_FBAnt
Baner AWS
wszystkie_wiadomosci

Poszukiwani świadkowie zdarzenia na parkingu w galerii

Policjanci z Referatu do spraw Wykroczeń Wydziału Prewencji i Profilaktyki Społecznej wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło 4 sierpnia br. na terenie parkingu jednej z galerii handlowych w Kaliszu. Świadków zdarzenia prosimy o kontakt.

Do zdarzenia doszło około godz. 17:50 na parkingu podziemnym „Galerii Amber”. Z ustaleń policjantów wynika, że kierowca Toyoty Yaris nie zachował szczególnej ostrożności podczas manewru cofania w wyniku czego doprowadził do uszkodzenia zaparkowanego pojazdu marki Mercedes, koloru ciemnego (w wyniku uderzenia, w mercedesie zostało uszkodzone lewe tylne naroże pojazdu). Kierowca mercedesa oddalił się z miejsca zdarzenia.

W związku z prowadzonymi czynnościami wyjaśniającymi w tej sprawie policja prosi o pomoc osoby, które były naocznymi świadkami przedmiotowego zdarzenia, bądź też przejeżdżały w pobliżu pojazdem wyposażonym w wideorejestrator, który mógł nagrać numery rejestracyjne zaparkowanego mercedesa.

Wszelkie istotne dla sprawy informacje można przekazywać asp. Katarzynie Walczak tel. 47 77 514 75 lub 47 77 51 460 (Sekretariat Wydziału Prewencji i Profilaktyki Społecznej).

Źródło: KMP Kalisz

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze