Poszukiwany złapany podczas ucieczki

Po raz kolejni policyjni wywiadowcy wykazali się czujnością i szybkością działa. Tym razem funkcjonariusze z Wydziału Prewencji i Profilaktyki Społecznej zatrzymali 21-latka, który był poszukiwany. Młody mężczyzna rzucił się do ucieczki podczas kontroli drogowej auta, którym podróżował.

W nocy z soboty na niedzielę policyjni wywiadowcy patrolujący ulice Kalisza zauważyli mercedesa, który jechał bez włączonych świateł. Auto zostało zatrzymane do kontroli drogowej na ul. Harcerskiej. Kiedy pojazd zatrzymał się, podróżujący nim mężczyźni rzucili się do pieszej ucieczki. Policyjni wywiadowcy natychmiast ruszyli w pościg za uciekinierami. Pierwszy został zatrzymany 24-letni pasażer auta, chwilę później 21-letni kierowca mercedesa. Szybko okazało się co było powodem nietypowego zachowania obu mężczyzn. Po sprawdzeniu ich danych w policyjnych systemach informatycznych okazało się, że 21-latek jest poszukiwany przez sąd celem odbycia kary pozbawienia wolności.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do pomieszczeń dla osób zatrzymanych w Komendzie Miejskiej Policji w Kaliszu. Wkrótce zostanie przetransportowany do zakładu karnego.

Źródło: KMP

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze