Programowanie z Miejską Biblioteką

Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Asnyka w Kaliszu przystąpiła do programu Koduj_PRO prowadzonego przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego oraz Fundację Liga Niezwykłych Umysłów. W ramach programu od 10 kwietnia biblioteka oferuje bezpłatny dostęp do kursów on-line dla osób zainteresowanych programowaniem.

Aby uzyskać darmowy dostęp do kursów należy być czytelnikiem Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Adama Asnyka w Kaliszu, założyć indywidualne konto na platformie Ligi Niezwykłych Umysłów orazwysłać zgłoszenie na adresprogramowanie@mbp.kalisz.pl, gdzie zostanązarejestrowane dane na liście oczekujących na przydział dostępu do kursu.

Jeśli ktoś nie jest pewny czy ten kurs jest dla niego, warto zapoznać się z wersją demonstracyjną kursu, który znajduje sięna platformie Ligi Niezwykłych Umysłów (https://gym.lnu.org.pl/Koduj_Pro_demo) Warto zaznaczyć, że decyduje kolejność zgłoszeń, gdyż liczba licencji jest ograniczona. Po 3 tygodniach można ponownie zgłosić się o przydzielenie licencji poprzez formularz zgłoszeniowy. Szczegółowe informacje na temat przystąpienia do kursu programowania można znaleźć na stronie www.mbp.kalisz.pl.

Źródło: MBP

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze