baner_AK
reklama-SWWS

Przedstawiciele organizacji poszerzyli wiedzę o pozyskiwaniu funduszy

Kaliskie Centrum Organizacji Pozarządowych wypełniło się po brzegi w czwartkowy wieczór w czasie zorganizowanego przez Forum Organizacji Pozarządowych Ziemi szkolenia pn. „Jak skutecznie tworzyć wnioski dotacyjne? 7 dobrych praktyk”.

Uczestnikami szkolenia byli przedstawiciele organizacji pozarządowych z Kalisza i powiatu kaliskiego, którzy dowiedzieli się, na co zwracać szczególną uwagę w trakcie przygotowania wniosków, jak ustrzec się najczęściej popełnianych błędów oraz w jaki sposób zwiększyć szanse na uzyskanie dotacji. To ważny moment dla liderów NGO-sów – lada moment startuje bowiem intensywny czas przygotowania projektów i wniosków dotacyjnych na rok 2023. Czwartkowe spotkanie było też okazją do poznania celów i misji Forum Organizacji Pozarządowych Ziemi Kaliskiej, które w sierpniu br. rozpoczęło swoją działalność.

Swoją wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami podzielił się Mateusz Walczak – prezes zarządu Forum Organizacji Pozarządowych Ziemi Kaliskiej oraz Fundacji „Inicjatywa dla Opatówka”, wieloletni praktyk w zakresie pozyskiwania funduszy dla organizacji, który prowadzi także działalność gospodarczą w zakresie pozyskiwania funduszy dla organizacji.

Po oficjalnej części była możliwość porozmawiania o wyzwaniach swoich organizacji, wymianie doświadczeń czy swobodnej rozmowie przy kawie, herbacie i słodkościach. Kolejne spotkanie zostało zaplanowane na koniec listopada, a o szczegółach organizatorzy będą wkrótce informować.

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze