Bryłka
Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Przywłaszczył portfel, ale mamy jego wizerunek. Rozpoznajesz?

Komenda Miejska Policji w Kaliszu informuje o nagraniu twarzy mężczyzny, który przywłaszczył sobie czyjś portfel. Mężczyzna jest co prawda w maseczce, ale być może uda się Wam go rozpoznać.

Funkcjonariusze z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu prowadzą postępowanie w sprawie przywłaszczenia portfela z zawartością dokumentów, karty bankomatowej oraz gotówki.

W ramach prowadzonego postępowania, policjanci zabezpieczyli nagranie monitoringu, na którym zarejestrowana została sylwetka mężczyzny, który próbował posłużyć się przywłaszczoną kartą bankomatową.

Osoby rozpoznające mężczyznę z publikowanych poniżej zdjęć, proszone są o kontakt z policjantem prowadzącym postępowanie – mł. asp. Błażejem Bończkiem z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego tel. 47 77 51 392, 47 77 51 364 (sekretariat wydziału) lub całodobowo pod nr 47 77 51 900. Informacje można również przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: rzecznik.kalisz@po.policja.gov.pl.

Źródło: Komenda Miejska Policji w Kaliszu

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze