Baner AWS
Stokado
baner_FBAnt
baner_GM

Rezydencja Asnyka na półmetku. Promocja na Święta

Rezydencja Asnyka, realizowana w Kaliszu przez Grupę Antczak, przekroczyła już półmetek budowy, a w najbliższym czasie osiągnie stan surowy zamknięty. W kameralnym budynku powstaje 47 mieszkań, dedykowanych przede wszystkim rodzinom z dziećmi. Sprzedaż lokali jest już na poziomie 60 proc. W grudniu na klientów czeka świąteczna promocja.

Rezydencja Asnyka to kameralna inwestycja realizowana w sąsiedztwie Parku Przyjaźni. W ofercie Grupy Antczak znajdą się zróżnicowane lokale – od funkcjonalnych, dwupokojowych mieszkań o powierzchni 37 m kw. po przestronne, dwupoziomowe apartamenty o powierzchni 115 m kw. Układ lokali został zaprojektowany tak, by poszczególne typy pomieszczeń miały ekspozycję na oczekiwane przez klientów strony świata.

Inwestycja jest realizowana z myślą o klientach szukających przestronnych mieszkań, w których dobrze będą się czuły rodziny z dziećmi. Lokale położone na najwyższych kondygnacjach zostaną wzbogacone o ponad 80-metrowe tarasy, z których rozpościerać się będą widoki na okoliczną zieleń. Z kolei mieszkaniom zlokalizowanym na parterze towarzyszyć będą przydomowe ogródki. Większość mieszkań będzie dysponowała więcej niż jednym balkonem.

W święta Bożego Narodzenia wiele osób szuka prezentu, który będzie służył rodzinie przez kolejne pokolenia. Dlatego zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej świątecznej promocji w Rezydencji Asnyka! W grudniu klienci mogą sami skomponować swój rabat. W cenie rodzinnych mieszkań oferujemy montaż ogrzewania podłogowego, komórkę lokatorską, rolety okienne, wyposażenie balkonów i tarasów oraz wiele innych udogodnień. Warto się śpieszyć, bo to ostatni moment, by skorzystać z programu Bezpieczny Kredyt 2 proc.

– mówi Marek Antczak, prezes Grupy Antczak

W budynku znajdować się będzie wygodny garaż podziemny, do którego kierować będą aż cztery windy. Klatka schodowa będzie miała ciepły wystrój oparty o drewniane motywy. Mieszkania będą wentylowane mechanicznie. Inwestycja powstaje przy ulicy Asnyka – w pobliżu świetnie rozwiniętej infrastruktury sportowej i rekreacyjnej, a także licznych terenów zielonych, sklepów, szkół, przedszkoli, przychodni oraz przestrzeni dedykowanych seniorom.

Więcej informacji: www.antczak.pl/projekty/rezydencja-asnyka

Źródło: FB Antczak

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze