Rozwiń biznes z nowymi technologiami!

Departament Gospodarki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w dniu 28 października organizuje na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich Start-up Day - wydarzenie dla przedsiębiorczych osób z Wielkopolski.

Wydarzenie skierowane jest do tych, którzy zamierzają się rozwijać oraz realizować własne projekty biznesowe w obszarze nowych technologii. W jego ramach będą miały miejsce spotkania warsztatowe, na których zostaną poruszone tematy prowadzenia, rozwijania oraz budżetowania projektu biznesowego wpisującego się w łańcuch dostaw i wartość gospodarki wodorowej oraz networking ze startupami, które bezpośredni działają w branży energetyki niskoemisyjnej. 

Organizatorzy zachęcają do udziału:

  • ludzi młodych, którzy szukają indywidualnej ścieżki kariery, zainteresowanych przedsiębiorczością i nowymi technologiami związanymi z gospodarką niskoemisyjną;
  • osoby chcące pozyskać wiedzę w zakresie rozwijania swoich pomysłów na biznes i potencjału technologii zero i niskoemisyjnych ze szczególnym uwzględnieniem wodoru;
  • ekspertów oraz firm działających w branży energetyki niskoemisyjnej oraz chcących wdrożyć nowe technologie związane z tym sektorem w swoich firmach.

Źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Najchętniej czytane

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter