reklama-SWWS
baner_AK
pekao_firmowe_012023_1200x200_

Rusza newsletter z listą potrzeb uchodźców z Ukrainy!

Komitet ds. Pożytku Publicznego – w celu zapewnienia właściwego przepływu informacji pomiędzy organizacjami pozarządowymi, a instytucjami koordynującymi w poszczególnych częściach Polski wsparcie dla uchodźców z Ukrainy – będzie regularnie wysyłał newsletter z bieżącą listą najpilniejszych potrzeb uchodźców w każdym z województw.

Decyzją MSWiA udział NGO w pomocy dla uchodźców jest koordynowany  regionalnie. Każdy wojewoda wyznaczył koordynatora do tego zadania, a lLista pełnomocników wojewodów jest dostępna pod adresem www.gov.pl/pozytek/dlaukrainy. Kontakt telefoniczny należy podejmować tylko w sytuacjach wymagających bezpośredniego kontaktu, aby nie blokować linii telefonicznych. W innym przypadku zgłoszenia oferowanej pomocy za należy dokonywać za pośrednictwem rządowej strony internetowej www.pomagamukrainie.gov.pl. Aktualna baza informacji, gdzie na tą chwilę pomoc uchodźcom z Ukrainy jest najbardziej potrzebna z określeniem, jaki rodzaj pomocy jest obecnie najbardziej pilny jest dostępna na stronie: www.gov.pl/web/pozytek/sprawdz-gdzie-i-jaka-pomoc-uchodzcom-z-ukrainy-jest-potrzebna.

Źródło: gov.pl

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze