Baner AWS
Stokado
baner_FBAnt
baner_GM

Samochód dla Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1

Do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 im. Janusza Korczaka trafił dzisiaj specjalistyczny bus do przewozu osób z niepełnosprawnościami. Kluczyki do samochodu przekazał, na ręce Magdaleny Majchrzak – dyrektorki SOSW, prezydent Krystian Kinastowski.

Samochód jest przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnościami, w tym dwóch osób na wózkach inwalidzkich. Na zakup pojazdu Miasto Kalisz otrzymało dofinansowanie z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w wysokości 110 320 zł. Środki zostały przyznane w ramach „Programu wyrównywania różnic między regionami III”.

W uroczystym przekazaniu uczestniczyli wiceprezydent Grzegorz Kulawinek, Anna Skupień – dyrektorka Wielkopolskiego Oddziału Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, Marian Durlej – przewodniczący Komisji Edukacji, Kultury i Sportu Rady Miasta Kalisza, Ewelina Dudek – naczelnik Wydziału Edukacji, a także dyrektorzy innych placówek oświatowych.

Dla zgromadzonych gości młodzież ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 przygotowała bożonarodzeniowe przedstawienie.

Źródło: Miasto Kalisz

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Starsze
Najnowsze Najczęściej oceniane
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze
kakte

Jak się zapatrujecie na takie sprawdzenie pojazdu przed kupnem – https://motocontroler.com/ ? To są pewniaki? Podzielicie się doświadczeniami? Co ma kluczowe znaczenie? Da się ukryć istotne wady przed taką weryfikacją?

Najnowsze