Koncert sanah w Kaliszu! Kiedy?

Wokalistka poinformowała na swoim profilu na Facebooku, że jej trasa koncertowa "Kolońska i Szlugi Tour" zakończy się w najstarszym polskim mieście. Poza Kaliszem, gdzie koncert odbędzie się 14 grudnia, sanah odwiedzi jeszcze 19 miast. Koncerty rozpoczną się pod koniec października w Warszawie.

Sanah to 24-letnia artystka, która przebojem wdarła się na polską scenę muzyczną. Jej utwory mają po kilkadziesiąt milionów wyświetleń, a niektóre z nich puszczane są przez największe rozgłośnie radiowe. Najbardziej znana piosenka nagrana z Vito Bambino (który gościł w naszym mieście 4 września) osiągnęła wynik 63 milionów wyświetleń.

“Kolońska i Szlugi Tour” wystartuje 31 października koncertem w Warszawie. Następnie na trasie pojawią się takie miasta, jak Wrocław, Kraków czy Poznań, ale także i mniejsze miejscowości, jak Zgorzelec, Puławy albo Nysa. Wśród 20 miejscowości znalazł się także Kalisz, gdzie sanah pojawi się 14 grudnia. Kalisz jest ostatnim przystankiem na całej trasie. Start koncertu o 19:00 w Kalisz Arenie, bilety dostępne tutaj.

fot. www.sanah.pl

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Najchętniej czytane

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter