baner_FBAnt
Stokado
Baner AWS
baner_apka_2

Smartwatch na Walentynki od Stacji Sanitarno–Epidemiologicznej?

Powiatowa Stacja Sanitarno–Epidemiologiczna w Kaliszu organizuje konkurs na hasło, promujące bezpieczne walentynki. Wystarczy je wymyślić i wysłać e-meilem na adres stacji, by wygrać smartwatcha.

Celem konkursu jest promocja bezpiecznych zachowań w Walentynki. Z danych statystycznych wynika, że najczęściej do zakażeń wirusem HIV dochodzi w wakacje, podczas nocy sylwestrowej i właśnie w Dniu Zakochanych” – mówi Elżbieta Wojtyła, kierownik sekcji oświaty zdrowotnej i promocji zdrowia kaliskiego Sanepidu. „Problem HIV istnieje i może dotknąć niemal każdego. W ubiegłym roku, a więc w sytuacji pandemii i obostrzeń, odnotowaliśmy w Kaliszu osiem przypadków zakażeń wirusem HIV i cztery zachorowania na AIDS. ” Żeby zwrócić uwagę młodych ludzi na zagrożenie, kaliska PSSE ogłosiła konkurs na hasło, promujące bezpieczne świętowanie Walentynek. Hasła mogą nadsyłać uczniowie z miasta i powiatu kaliskiego, na adres media@psse-kalisz.pl do 14 lutego. W temacie e-maila należy wpisać KONKURS, a w treści imię, nazwisko, wiek uczestnika oraz szkołę, do której uczęszcza oraz proponowane hasło. Nadesłanie e-maila jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na udział w konkursie, przetwarzanie danych osobowych oraz opublikowanie wizerunku w przypadku otrzymania nagrody. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 15.02.2022 roku podczas posiedzenia komisji, w skład której wejdą przedstawiciele kaliskiej PSSE. Wyniki zostaną opublikowane na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych kaliskiej placówki.

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze