baner_FBAnt
Baner AWS
wszystkie_wiadomosci

Strażnicy miejscy uratowali ludzkie życie

Strażnicy miejscy uratowali życie mężczyźnie, który podjął dramatyczną decyzję i próbował popełnić samobójstwo w Parku Miejskim.

W dniu 21 lutego około 8 do Dyżurnego Straży Miejskiej wpłynęła informacja o niebezpieczeństwie, które grozi jednemu z mieszkańcównaszego miasta. Na miejscu potwierdzono zgłoszenie. Dzięki profesjonalnemu i opanowanemu podejściu strażników miejskich udało się go powstrzymać. Mężczyźnie natychmiast została udzielona pierwsza pomoc przedmedyczna. W wyniku szybkich działań funkcjonariuszy Straży Miejskiej 48 letni mężczyzna nie odniósł widocznych uszkodzeń ciała, miał zachowaną świadomość, odpowiadał na zadawane pytania w sposób zrozumiałyi logiczny. Po chwili na miejsce wezwano także Policję oraz Pogotowie Ratunkowe, któremu przekazano mężczyznę.

Pamiętajmy, że jeśli potrzebujemy pomocy, nie wstydźmy się o nią poprosić. Każdy z nas może mieć słabsze chwile, czasem myślimy, że nic gorszego nie może nas spotkać i nie wiemy, jak poradzić sobie z przytłaczającymi nas problemami. Zawsze możemy zwrócić się do osób, które pomogą nam przejść przez ciężki okres w życiu. Najlepiej nawiązać kontakt ze specjalistami. Nie musimy być sami z naszymi problemami. Są osoby, które nam pomogą, całkowicie bezpłatnie i anonimowo.

Źródło: Straż Miejska Kalisza

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze