Świadkowie zdarzenia poszukiwani

Policjanci z Referatu ds. Wykroczeń Wydziału Prewencji i Profilaktyki Społecznej wyjaśniają przyczyny i okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło 9 września na terenie Kalisza. Uczestnika zdarzenia oraz świadków policja prosi o pilny kontakt.

Funkcjonariusze wyjaśniają przyczyny i okoliczności zdarzenia drogowego z udziałem pieszego, do którego doszło 9 września około godz. 16:00 na przejściu dla pieszych w rejonie skrzyżowania ulic Pułaskiego oraz Joselewiczarelacji jednego z uczestników zdarzenia wynika, że pieszy wbiegł na przejście dla pieszych i wpadł na przejeżdżający pojazd marki BMW. Po kolizji pieszy oddalił się z miejsca zdarzenia. Funkcjonariusze proszą o pilny kontakt pieszego, który uczestniczył w tym zdarzeniu. O pomoc w szczegółowym wyjaśnieniu okoliczności tej kolizji proszeni są również naoczni świadkowie zdarzenia. Wszelkie istotne dla sprawy informacje można przekazywać mł. asp. Annie Bruś tel. 47 77 51 490 lub 47 77 51 460 (sekretariat Wydziału Prewencji Profilaktyki Społecznej).


Źródło: KMP

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Najchętniej czytane

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter